svátky - zavřeno 1.5. a 8.5.

Stavební společnost RIGI

Stavební společnost RIGI s.r.o. to je spolehlivý a zkušený partner v oblasti stavebnictví. Zabýváme se veškerou stavební činností, zejména výstavbou energeticky úsporných domů, nízkoenergetických domů a pasivních rodinných domů. Máme tým stabilních a zkušených zaměstnanců a odborníků. Vaše sny o bydlení plníme již od roku 1994. Preferujeme vždy osobní jednání.

Stavební firmu RIGI v roce 1994 založil pan Miroslav Navrátil. Jeho filozofií byl spokojený zákazník, kvalitně a dobře odvedená práce, použití kvalitních materiálů a osobní jednání se zákazníkem. Díky jeho obchodním schopnostem s vizionářským nadhledem vybudoval stabilní firmu, která má dobré jméno. Nejen firma, ale i zaměstnanci byli jeho srdeční záležitostí, a proto mnoho našich zaměstnanců u RIGI pracuje více než 25 let. V duchu jeho filozofie naše firma pokračuje i nadále.

Naše firma si od svého vzniku v roce 1994 prošla dlouhým stavebním vývojem od montovaných konstrukcí v interiérech až po dnešní komplexní výstavbu zaměřenou zejména na nízkoenergetické a pasivní domy.

Jako úspěšná a solidní stavební společnost získala titul Živnostník roku 2010 Jihomoravského kraje a titul Odpovědná firma roku 2012 v celostátním kole.

Nízkoenergetické a zejména pasivní domy stavíme na klíč s našimi zkušenými zaměstnanci a osvědčenými dodavateli, zejména kvůli úspěšnému zakončení testem na vzduchotěsnost obálky – tzv. Blower–door testem.
Samozřejmostí je pro nás záruční i pozáruční servis.

Historie firmy

1994

Naše začátky

Svoji činnost jsme zahájili již v roce 1994. Od této doby jsme prošli dlouhým vývojem od montovaných konstrukcí v interiérech až po dnešní komplexní výstavbu zaměřenou zejména na nízkoenergetické domy a pasivní domy.

Začátky stavební společnosti RIGI v roce 1994

1996

Nákup pozemku v Hradčanech a výstavba nového sídla firmy

Velkým milníkem naší firmy byla koupě statku v Hradčanech v říjnu v roce 1996. A tím začala nová etapa firmy RIGI - výstavbou hlavní budovy sídla naší firmy a skladů v roce 1998.

Nákup pozemku v Hradčanech a výstavba nového sídla firmy Nákup pozemku v Hradčanech a výstavba nového sídla firmy

2003

Přístavba k hlavní budově

Dalším milníkem v rámci budování našeho areálu - bylo zahájení přístavby k naší hlavní budově v roce 2003.

Přístavba k hlavní budově RIGI

2008

Budování skladu

V roce 2000 jsme koupili pozemek u Hradčan, na kterém jsme v roce 2008 začali budovat halu (původně sklad stavebního materiálu).

2014

Na Pernštejně

Koupě historického domu Na Pernštejně v Tišnově a jeho následná rekonstrukce v letech 2018-2019 a vybudování půdních bytů v roce 2018-2020.

2015

Výstavba skladu a prodejny hutního materiálu

V roce 2015 jsme začali na našem pozemku u Hradčan budovat první provozovnu hutního materiálu s mostovým jeřábem a ocelokolnou.

Výstavba skladu a prodejny hutního materiálu

2022

Rekonstrukce a rozšíření areálu hutního materiálu

V roce 2022 jsme vybudovali novou, větší prodejnu hutního materiálu. Pořídili jsme nový otočný jeřáb a celý areál jsme výrazně zvětšili.

Rekonstrukce a rozšíření areálu hutního materiálu

2024

30 let RIGI

Blížící se 30. výročí firmy představuje milník, který reflektuje dlouhodobou stabilitu a zároveň dynamickou povahu naší společnosti. Mezi hlavní pilíře úspěchu RIGI patří náš tým spolehlivých odborníků, osobní přístup a naše snaha neustále se zdokonalovat po všech stránkách. Při příležitosti výročí jsme obměnili logo naší firmy a modernizovali webové stránky.

Stavební společnost RIGI Stavební společnost RIGI